Wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych do Justynowa - 20 września 2003r

20 września uczniowie klas pierwszych po raz koleiny wzięli udział w wyjeździe integracyjnym przygotowanym przez wychowawców klas pierwszych i nauczycieli przedmiotów a koordynowanym przez panią mgr Blandynę Zajdler.
Zespoły klas pierwszych miały do pokonania w lesie koło Justynowa- Janówki trasę, na której znajdowały się stanowiska nauczycieli takich przedmiotów jak: geografia, chemia, biologia, historia, języki obce. Przy  tych stanowiskach  każda z klas pierwszych  musiała  kolejno wykonać zadania sprawdzające wiedzę z danego przedmiotu. Wykonanie zadania oceniały wraz z nauczycielem przedmiotu specjalne zespoły złożone z uczniów ze starszych klas. Zadaniem grup oceniających było również obserwowanie w jaki sposób  klasy pierwsze radzą sobie jako zespół: czy umieją współpracować w grupie, wybrać lidera grupy, dobrze podzielić się wykonaniem zadań. Te dane mogły okazać się następnie pomocne dla wychowawców klas przy np. doborze osób do samorządu klasowego.
Uczniowie klas pierwszych po rywalizacji w terenie spotkali się na końcu trasy na wspólnym, integracyjnym ognisku gdzie w miłej atmosferze mogli podzielić się z wychowawcami, nauczycielami i starszymi kolegami wrażeniami z wyjazdu do Justynowa - Janówki.